جستجو

ویزای توریستی

این نوع ویزا برای افرادی است که قصد دارند به عنوان گردشگر از کشور دیگری بازدید به عمل آورند و با فرهنگ ، آداب و رسوم ، جاذبه های توریستی، تجربه خرید ، آب و هوا و امکانات تفریحی و سیاحتی کشور هدف خود آشنا شوند.

کشورهای هدف

ویزای توریستی شنگن

ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی آمریکا

ویزای توریستی استرالیا

سوالات پرتکرار ؟!

جهت اخذ ویزای توریستی آیا بیمه سفر اجباری است؟

برخی از کشورها برای صدور ویزا، الزام به بیمه سفر دارند. ولی توصیه می شود که برای هر نوع سفر خارجی بیمه بین المللی مسافرتی را اخذ نمایید و همراه داشته باشید.

آیا امکان تمدید ویزای توریستی وجود دارد؟

درخواست ویزای توریستی منوط به ارائه برنامه سفر می باشد و معمولا در سفرهای توریستی مطابق با مدت زمان برنامه سفر و قوانین سفارت ویزای توریستی صادر میگردد. حال چنانچه به هر دلیلی نیاز به تمدید و یا افزایش مدت ویزا احساس شود مطابق با قوانین مهاجرتی و سیاحتی آن کشور می بایست پرونده جدید تشکیل شود.

آیا اجازه کار با ویزای توریستی امکان‌پذیر است؟

این ویزا از نوع توریستی است و نه کاری ، و صرفا کاربرد گردشگری دارد اما قوانین داخلی برخی کشورها در زمان های مشخصی این اجازه را برای تبدیل نوع ویزا به دارندگان ویزای توریستی می دهد.

چرا برای درخواست ویزای توریستی برخی از کشورها مدارک و مستندات زیادی باید ارائه گردد؟

شما توریست هستید و قصد بازدید و اقامت موقت در کشور هدف خود را دارید. پس سفارت باید متقاعد شود که شما حتما در پایان سفر به کشور محل اقامت خود مراجعت خواهید نمود و مدارک درخواست شده از شما دال بر تعهد ( شغلی، کاری، اجتماعی، عاطفی) شما به بازگشت به کشور خودتان می باشد.

برای گرفتن وقت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید.  مشاوران رایان ویزا در اولین فرصت با شما تماس برقرار می‌کنند.