جستجو

تیم رایان سیاحت

علی حسامی

رهبر رایان سیاحت. دل همه ما به تخصص، تعهد و نظم آقای رئیس گرم گرمه. آقای حسامی به اندازه کل عمر بعضی از ما در حوزه امور گردشگری و ویزا سابقه داره. این سابقه و کارنامه اجرایی موفق برای مخاطبین و تیم رایان سیاحت خیلی خیلی اطمینان بخش و در عین حال لذت بخشه.

امیرعلی

شجاع و بی پروا . مسئولیت پذیر و بسیار باهوش . امیرعلی همیشه پاسخگوی شماست .چون دامنه ی اطلاعاتش در حوزه ی عملیاتی مربوطه (ویزای توریستی کانادا) همیشه به روزه. مسلط به زبان انگلیسیه و می تونین با خیال راحت کارای مربوط به ویزای کانادا رو با امیر علی پیش ببرید. 

آتوسا

خیلی دقیق و بدون حاشیه و ساکت! طوری که فکر میکنید کارتون هنوز پیش نرفته . در صورتی که از حد معمول و انتظار شما هم پرونده تون بیشتر پیشرفت داشته . بهش اعتماد کنید چون او همون کسیه  که با خیال راحت میتونید درخواست ویزای کاناداتون رو بهش بسپارید .او مسئول بخش ویزای توریستی کاناداست .

ساجده

وظیفه شناس .کاربلد با پشتکاری وصف ناپذیر .خیلی پیگیرکاراتون هست طوری که فکر می کنید خودتون به بهترین شکل ممکن دارید کاراتون رو پیش می برید . ساجده مسئول  بخش ویزای توریستی آمریکاست .آشنایی کامل به تمام قوانین اداره مهاجرت آمریکا و سفارت های تابعه ، راستی خیلی سریع میتونه وقت سفارت شما رو بگیره .

بهار

مهربون ترین و صبورترین عضو خانواده رایان سیاحت. امورات مربوط به درخواست ویزا و امور مهاجرتی اتباع غیر ایرانی سایر کشورها که ساکن ایران هستند  به عهده بهار گذاشته شده. اتباع می تونن  بهارو وکیل مدافع خودشون بدونن . همیشه میشه روی رفاقت و پشتکارش حساب باز کرد.

ناهید

خیلی پیگیره و تا کارشو تموم نکنه دست بردار نیست . حواسش به همه ی بخش ها هست. مسئول بخش اداری مالی ماست و کارشو خوب بلده. یکی دیگه از خصوصیات های خوبش اینکه هیچ وقت چیزی یادش نمیره و همکاراش معمولا به وسطه ذهن و حافظه خوبش از او کمک میگیرند.

شادی

شادی با سابقه ترین پرسنل ماست. درخصوص تکمیل فرم های درخواست ویزای آمریکا متبحر و با توجه به مدت طولانی کار در رایان ویزا، در این خصوص صاحب نظر است. با خیال راحت درخواست ویزای آمریکای خودتان را می توانید به شادی بسپارید.

نازنین

دختر بیش فعالمون. در آن واحد می تونه به چند تا کار برسه اونم با حواس جمع. تخصصش اخذ پذیرش تحصیلیه. مخصوصاً در رشته های پزشکی. با عملکردی که تا الان داشته، ثابت کرده که میتونیم روی تخصصش حساب کنیم. نازنین مدرس زبان انگلیسی هم هست.

نیلوفر

همکار درونگرامون نیلوفره. فعالیت در حوزه ای که کار می کنه رو خیلی دوست داره. حالش همیشه خوبه و این حال خوب رو با همه ما تقسیم می کنه. تخصص نیلوفر هم حوزه اپلای تحصیلی هستش و به زبان روسی کاملاً مسلطه.

یاسر

عضو تازه نفس تیم. تخصصش برندینگ دیجیتاله. هم بهمون مشاوره میده و هم آموزش. بعضی جاها هم خودش آستین بالا می زنه و میاد تو گود اجرا. یاسر حواسش به نحوه حضور رایان سیاحت در فضای مجازی و آنلاین هست.