جستجو

ویزای توریستی انگلستان

ا ویزای توریستی انگلستان، پس از گذر از تشریفات فرودگاهی شهر مقصد شما به عنوان یک توریست مجاز به ورود به این کشور می باشید و می توانید از جاذبه های گردشگری، تجربه خرید، آب و هوا و امکانات تفریحی و سیاحتی در طول مدت اقامت خود در این کشور بهره مند شوید. فراموش نکنید که اداره مهاجرت ویزای توریستی شما را بر اساس دعوت نامه یا برنامه سفر شما صادر نموده است. مدت اعتبار ویزای توریستی انگلستان معمولاً متغیر است و به طور کلی بر حسب برنامه سفر و شرایط موجود مشخص می‌شود. با ویزای توریستی انگلستان شما مجاز به کار در این کشور نیستید. برای کار، نیاز به ویزای کاری دارید. قبل از سفر به انگلستان، توصیه می‌شود که در مورد شرایط محلی و قوانین ویزا اطلاعات کسب کنید و از آخرین تغییرات با خبر شوید

ارزیابی درخواست ویزا

شما از این طریق می توانید قبل از هر اقدامی، از میزان شانس خود برای اخذ ویزا آگاه شوید.

پس از تکمیل فرم ارزیابی درخواست ویزا، میزان شانس شما توسط کارشناس ارشد رایان ویزا مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و در نهایت مناسب ترین پاسخ برای پرونده شما پیشنهاد و ارسال خواهد شد.

مدارک لازم برای اخذ ویزا

مدارک لازم برای اخذ ویزا

متقاضیان باید مدارک مختلفی از جمله اثبات اقتصادی، ارتباط با کشور مبدأ، و اطلاعات مربوط به سفر خود را تهیه و ارائه کنند. برخی از متقاضیان باید اطلاعات بیومتریک خود را نیز ارائه دهند.

کارت ملی

شناسنامه

عکس ۴/۵*۳/۵ از متقاضی با پس‌زمینه سفید

کارت پایان خدمت | معافیت (در صورت دارا بودن)​

مدارک ازدواج یا طلاق​

مدارک شغلی (در صورت شاغل بودن)

اگر صاحب کسب و کار هستید، مدارک شغلی مورد نیاز شامل : آخرین گواهی تغییرات ، روزنامه رسمی ، گواهی اشتغال به کار ، انواع قراردادهای موجود، مشخصات بیمه ای و سایر مدارک و مجوزهای مرتبط با کار و شغل شما و پروانه بهره برداری - اگر کارمند هستید :‌ حداقل دو فیش حقوقی آخرین ماه ها ، نامه اشتغال به کار، تاییدیه بیمه خدمات درمانی و در صورت بازنشسته بودن مدارک بازنشستگی شامل فیش حقوقی و مدرک کارگزینی دال بر بازنشستگی - اگر کشاورز هستید : نامه از اداره کشاورزی مبنی برفعالیت شما در آن حوزه، سند زمین کشاورزی، لیست بیمه کارگران. - اگر پزشک هستید : پروانه مطب، کارت نظام پزشکی و چنانچه استاد دانشگاه هستید فیش حقوقی، مدارک کارگزینی و مدارک مرتبط در این خصوص ، تقدیرنامه های موجود از کنگره های پزشکی و مقالات ارائه شده بین المللی - چنانچه شغل های دیگری دارید، برای لیست مدارک شغلی با دفتر این شرکت هماهنگ کنید.

آخرین مدرک تحصیلی

مدارک مرتبط با سرمایه و دارایی

مانند : اسناد ملکی ، اوراق بهادار و ...

مدارک مالی

شامل نامه تمکن و گردش حساب سه ماهه از حساب

اخذ مجوز قانونی همسر، از مراجع ذی ربط برای خانم‌هایی که تنها و یا با فرزندان خود ، متقاضی ویزا می‌باشند.

دعوتنامه

در صورتیکه که متقاضی دعوت کننده ای داشته باشد، باید مدارکی از فرد دعوت کننده مبنی بر مقیم بودن ایشان در آن کشور به همراه مجوز مربوطه ارائه دهد. این مدارک شامل : پاسپورت فرد دعوت کننده، مجوز اقامت ،آدرس محل سکونت و محل کار به علاوه یکی از مدارک (گواهی نامه رانندگی، اجاره نامه منزل، قبوض آب، برق و گاز، فیش واریز مالیات و ... )می باشد. در صورت نداشتن دعوت نامه، امکان صدور آن توسط رایان ویزا میسر است.

مراحل اخذ ویزا

مراحل اخذ ویزا

تکمیل فرم ارزیابی

برای شروع کافیست فرم ارزیابی درخواست ویزا که به صورت آنلاین در دسترس می باشد را تکمیل نمایید. فرآیند تکمیل فرم ارزیابی برای ویزای انگلستان یک گام اساسی در مسیر درخواست این ویزا است. در این مرحله، متقاضی باید اطلاعات شخصی، حرفه‌ای، تحصیلی، کاری و مالی خود را در بخش های مربوطه با دقت وارد نماید تا مشاوران رایان ویزا از طریق واتساپ ، تلفن و یا وب سایت با ایشان ارتباط برقرار نمایند.

رزرو وقت مشاوره

فرآیند دریافت وقت مشاوره برای درخواست ویزای توریستی انگلستان یک مرحله مهم عملیاتی است که طی آن شخص متقاضی فرصت خواهد داشت تا با کارشناس ارشد رایان ویزا در خصوص جزئیات و نکات مهم درخواست خود، به صورت حضوری، آنلاین و یا حتی تلفنی گفتگو نماید. بدین ترتیب متقاضی از میزان شانس، نقاط ضعف و چگونگی افزایش احتمال قبولی درخواست خود آگاه خواهد شد.

تشکیل پرونده

تشکیل پرونده درخواست ویزا شامل مراحل زیر می باشد : پرداخت کامل صورت حساب مورد توافق، تشکیل گروه و برقراری ارتباط آنلاین از طریق واتساپ، تکمیل فرم های فارسی مخصوص درخواست ویزا و ارسال لیست مدارک مورد نیاز تشکیل پرونده درخواست ویزای توریستی انگلستان شامل مراحل زیر می باشد : پرداخت کامل صورت حساب مورد توافق، تشکیل گروه و برقراری ارتباط آنلاین از طریق واتساپ، تکمیل فرم های فارسی مخصوص درخواست ویزا و ارسال لیست مدارک مورد نیاز

ترجمه مدارک

در این مرحله شخص متقاضی می بایست کلیه مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده را ترجمه نماید و در سریع ترین زمان ممکن اصل و مدارک ترجمه شده را تحویل پشتیبان پرونده خود دهد. پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی در این خصوص با پشتیبان خود ارتباط برقرار فرمایید.

ارائه مدارک مالی

بهتر است متقاضیان درخواست ویزای توریستی انگلستان، پس از تکمیل و تحویل مدارک مورد نیاز پرونده خود، مبادرت به تکمیل مدارک مالی( تمکن مالی و گردش حساب ) نمایند. چرا که می بایست تاریخ سابمیت پرونده با تاریخ درج شده در مدارک مالی فاصله زیادی نداشته باشد.

تشکیل پرونده الکترونیک برای متقاضیان توسط رایان ویزا و بارگذاری آن در سایت اداره مهاجرت انگلستان(سابمیت پرونده)

دریافت وقت انگشت نگاری

در این فرآیند رایان ویزا با متقاضی اخذ ویزای توریستی انگلستان ارتباط برقرار نموده تا تاریخ و محل مورد نظر، جهت انگشت نگاری مشخص گردد.

اعلام نتیجه اداره مهاجرت

پس از ثبت مرحله انگشت نگاری در پرونده الکترونیک متقاضی و طبق زمان اعلام شده در سایت اداره مهاجرت انگلستان، می بایست منتظر اعلام نتیجه نهایی بود.

هزینه اخذ ویزا

هزینه اخذ ویزا

با توجه به تنوع ویزاها، تفاوت هزینه های ویزای هر کشور و نواسات نرخ ارز نمی‌شود مبلغ و تعرفه خاصی مشخص کرد. همان طور که می‌دانید، نرخ ارز به‌صورت روزانه و لحظه‌ای تغییر می‌کند؛ همین هم باعث می‌شود که نتوان برای ویزا، یک هزینه دقیق ریالی در نظر گرفت. در نهایت اگر درباره هزینه گرفتن ویزا سوال دارید، پیشنهاد می‌شود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای گرفتن وقت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید.  مشاوران رایان ویزا در اولین فرصت با شما تماس برقرار می‌کنند.