جستجو

ویزای تحصیلی انگلستان

برای اخذ ویزای تحصیلی، دو حالت وجود دارد؛ حالت اول ‌: متقاضی موسسه، آکادمی، مدرسه ،کالج و یا دانشگاهی که قصد تحصیل یا ادامه تحصیل در آن را دارد، از قبل انتخاب نموده و نامه پذیرش از آن مکان را در اختیار دارد، که در این صورت می‌تواند برای دریافت ویزا اقدام کند. حالت دوم : متقاضی هیچ اطلاعی از موسسه، آکادمی، مدرسه ،کالج و یا دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارد، ندارد. که در این حالت برای دریافت ویزا نمیتوان اقدام کرد و باید مراحل زیر طی شود : – متقاضی ابتدا باید شرایط و مدارک خود با تیم رایان ویزا در میان بگذارد. – مشاوران رایان ویزا با بررسی شرایط و مدارک متقاضی، چندین گزینه به ایشان پیشنهاد می کنند. – متقاضی پس از بررسی دقیق شرایط و جزئیات موسسه، آکادمی، مدرسه ،کالج و یا دانشگاه های پیشنهادی ، برای دریافت نامه پذیرش از آن ها اقدام می نماید. – در صورت دریافت نامه پذیرش از موسسه، آکادمی، مدرسه ،کالج و یا دانشگاه مقصد، حال متقاضی می تواند برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام نماید.

ارزیابی درخواست ویزا

شما از این طریق می توانید قبل از هر اقدامی، از میزان شانس خود برای اخذ ویزا آگاه شوید.

پس از تکمیل فرم ارزیابی درخواست ویزا، میزان شانس شما توسط کارشناس ارشد رایان ویزا مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و در نهایت مناسب ترین پاسخ برای پرونده شما پیشنهاد و ارسال خواهد شد.

مدارک لازم برای اخذ ویزا

مدارک لازم برای اخذ ویزا

کارت ملی

شناسنامه

عکس ۴/۵*۳/۵ از متقاضی با پس‌زمینه سفید

کارت پایان خدمت | معافیت (در صورت دارا بودن)​

نامه پذیرش از موسسه، آکادمی، مدرسه ،کالج و یا دانشگاه مقصد​

آخرین مدرک تحصیلی​

سابقه و ریز نمرات مدارک تحصیلی​

ارائه مدرک معتبر از میزان دانش زبان انگلیسی​

سابقه ارائه مقالات بین المللی(در صورت دارا بودن)​

مدارک ازدواج یا طلاق​

مدارک شغلی (در صورت شاغل بودن)​

مدارک مرتبط با سرمایه و دارایی

مانند : اسناد ملکی ، اوراق بهادار و ...

مدارک مالی

شامل نامه تمکن و گردش حساب سه ماهه از حساب

اخذ مجوز قانونی همسر، از مراجع ذی ربط برای خانم‌هایی که تنها و یا با فرزندان خود ، متقاضی ویزا می‌باشند.

مراحل اخذ ویزا

مراحل اخذ ویزا

تکمیل فرم ارزیابی

برای شروع کافیست فرم ارزیابی درخواست ویزا که به صورت آنلاین در دسترس می باشد را تکمیل نمایید. فرآیند تکمیل فرم ارزیابی برای ویزای انگلستان یک گام اساسی در مسیر درخواست این ویزا است. در این مرحله، متقاضی باید اطلاعات شخصی، حرفه‌ای، تحصیلی، کاری و مالی خود را در بخش های مربوطه با دقت وارد نماید تا مشاوران رایان ویزا از طریق واتساپ ، تلفن و یا وب سایت با شما ارتباط برقرار نمایند.

رزرو وقت مشاوره

فرآیند دریافت وقت مشاوره برای درخواست ویزای تحصیلی انگلستان یک مرحله مهم عملیاتی است که طی آن شخص متقاضی فرصت خواهد داشت تا با کارشناس ارشد رایان ویزا در خصوص جزئیات و نکات مهم درخواست خود، به صورت حضوری، آنلاین و یا حتی تلفنی گفتگو نماید. بدین ترتیب متقاضی از میزان شانس، نقاط ضعف و چگونگی افزایش احتمال قبولی درخواست خود آگاه خواهد شد.

تشکیل پرونده

تشکیل پرونده درخواست ویزای تحصیلی انگلستان شامل مراحل زیر می باشد : پرداخت کامل صورت حساب مورد توافق، تشکیل گروه و برقراری ارتباط آنلاین از طریق واتساپ، تکمیل فرم های فارسی مخصوص درخواست ویزا و ارسال لیست مدارک مورد نیاز.

ترجمه مدارک

در این مرحله شخص متقاضی می بایست کلیه مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده را ترجمه نماید و در سریع ترین زمان ممکن اصل و مدارک ترجمه شده را تحویل پشتیبان پرونده خود دهد. پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی در این خصوص با پشتیبان خود ارتباط برقرار فرمایید.

ارائه مدارک مالی

بهتر است متقاضیان درخواست ویزای تحصیلی انگلستان، پس از تکمیل و تحویل مدارک مورد نیاز پرونده خود، مبادرت به تکمیل مدارک مالی( تمکن مالی و گردش حساب ) نمایند. چرا که می بایست تاریخ سابمیت پرونده با تاریخ درج شده در مدارک مالی فاصله زیادی نداشته باشد.

تشکیل پرونده الکترونیک برای متقاضیان توسط رایان ویزا و بارگذاری آن در سایت اداره مهاجرت انگلستان(سابمیت پرونده)

دریافت وقت انگشت نگاری

در این فرآیند رایان ویزا با متقاضی اخذ ویزای تحصیلی انگلستان ارتباط برقرار نموده تا تاریخ و محل مورد نظر، جهت انگشت نگاری مشخص گردد.

اعلام نتیجه اداره مهاجرت

پس از ثبت مرحله انگشت نگاری در پرونده الکترونیک متقاضی و طبق زمان اعلام شده در سایت اداره مهاجرت انگلستان، می بایست منتظر اعلام نتیجه نهایی بود.

هزینه اخذ ویزا

هزینه اخذ ویزا

با توجه به تنوع ویزاها، تفاوت هزینه های ویزای هر کشور و نواسات نرخ ارز نمی‌شود مبلغ و تعرفه خاصی مشخص کرد. همان طور که می‌دانید، نرخ ارز به‌صورت روزانه و لحظه‌ای تغییر می‌کند؛ همین هم باعث می‌شود که نتوان برای ویزا، یک هزینه دقیق ریالی در نظر گرفت. در نهایت اگر درباره هزینه گرفتن ویزا سوال دارید، پیشنهاد می‌شود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای گرفتن وقت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید.  مشاوران رایان ویزا در اولین فرصت با شما تماس برقرار می‌کنند.