جستجو

ویزای درمانی

این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که به دلیل بیماری و یا همراهی بیمار خود، نیاز به سفر به کشور دیگری دارند. اما موافقت با صدور این نوع ویزا از سوی سفارت می بایست دو دلیل قانع کننده داشته باشد :

1- ادامه معالجه در کشور مبدا میسر نباشد و یا خدمات پزشکی در کشور مقصد پیشرفته تر باشد.

2- تاییدیه پزشک معالج و یا بیمارستان منتخب با مجوز رسمی از سوی وزارت بهداشت و درمان کشور هدف، به نام بیمار (و همراه احتمالی) و ارسال آن به سفارت مربوطه

کشورهای هدف

ویزای درمانی شنگن

ویزای درمانی انگلستان

ویزای درمانی استرالیا

ویزای درمانی آمریکا

ویزای درمانی کانادا

سوالات پرتکرار ؟!

چگونه می توانم برای درمان در کشور هدف ویزا بگیرم؟

برای گرفتن ویزای درمانی از سفارت کشور هدف ، شما می بایست از بیمارستان یا پزشک معالج مورد نظر پذیرش اخذ نمایید. همچنین امکان درمان شما در کشور محل اقامت خود وجود نداشته باشد و یا اینکه شرایط درمان در کشور مقصد بهتر باشد.

آیا ارائه مدارک پزشکی که در کشور مبدا تهیه گردیده است به اخذ ویزای درمانی کمک میکند؟

این مدارک به تنهایی به متقاضی کمک نخواهد کرد بلکه برای اخذ ویزای درمانی حتما دعوت نامه پزشک و یا بیمارستان منتخب در کشور مقصد نیز جهت ارائه به سفارت الزامی می باشد.

آیا می توان به تمدید ویزای درمانی امیدوار بود؟

بله، در بسیاری از موارد، می‌توان ویزای درمانی را تمدید کرد. اما شما باید شرایط تمدید را رعایت کنید و ممکن است نیاز به اطلاعات جدید پزشکی و مدارک دیگر باشد.

آیا افراد همراه بیمار هم نیاز به گرفتن ویزا دارند؟

بله، در بسیاری از موارد، افراد همراه نیاز به ویزای درمانی دارند. این افراد ممکن است همسران، فرزندان یا افراد دیگری باشند که نیاز به حضور در کشور مورد نظر برای حمایت از بیمار دارند.

برای گرفتن وقت مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید.  مشاوران رایان ویزا در اولین فرصت با شما تماس برقرار می‌کنند.