جستجو

بورسیه های تحصیلی کانادا برای مقطع کارشناسی ارشد

0
(0)

📌فلوشیپ تحصیلات تکمیلی دانشگاه منیتوبا کانادا

فلوشیپ تخصصی دانشگاه منیتوبا در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، براساس شایستگی (merit-base) به متقاضیان اعطا می‌شود. این فلوشیپ برای دوره کارشناسی ارشد کمک‌هزینه ۱۴ هزار دلار کانادا و برای دوره دکتری، ۱۸ هزار دلار کانادا اعطا می‌کند.

📌بورسیه عالی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه واترلو کانادا

بورسیه عالی کارشناسی ارشد دانشگاه واترلو (University of Waterloo Master’s Awards of Excellence یا IMAE)، به دانشجویان کارشناسی ارشد در کانادا که تحصیلشان پژوهش‌محور است تعلق می‌گیرد.

کمک‌هزینه بورسیه عالی کارشناسی ارشد دانشگاه واترلو (University of Waterloo Master’s Awards of Excellence)، ۲.۵۰۰ دلار کانادا در ترم است، که حداکثر تا ۵ ترم قابل دریافت است.

 به دانشجویان کارشناسی ارشد در کانادا که تحصیلشان پژوهش‌محور است تعلق می‌گیرد.

کمک‌هزینه بورسیه عالی کارشناسی ارشد دانشگاه واترلو (University of Waterloo Master’s Awards of Excellence)، ۲.۵۰۰ دلار کانادا در ترم است، که حداکثر تا ۵ ترم قابل دریافت است.

📌بورسیه تحصیلات تکمیلی کانادا

بورسیه تحصیلات تکمیلی کانادا (CGS-M) یکی از بورسیه‌های دولتی کانادا برای مقطع کارشناسی ارشد در کانادا است. این بورسیه به شهروندان کانادایی و افرادی که اجازه اقامت موقت در کانادا دارند تعلق می‌گیرد. ارزش این بورسیه ۱۷.۵۰۰ دلار کانادا برای یک سال است و هر سال ۳۰۰۰ دانشجو تحت پوشش این بورسیه قرار می‌گیرند. ددلاین این بورسیه ۱ دسامبر هرسال است.

📌بورسیه تحقیقاتی IDRC کانادا

این بورسیه تحقیقاتی به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در کانادا تعلق می‌گیرد. این دانشجویان باید از کشورهای در حال توسعه به کانادا برای تحصیل در دانشگاه‌های شاخص آمده باشند. ددلاین این بورسیه ۱۵ فوریه هرسال است. این بورسیه که یکی از بورسیه‌های دولتی کاناداست برای حل مشکلات جهانی از پژوهشگران استفاده می‌کند و کمک‌هزینه و بورسیه به آن‌ها اعطا می‌کند. برای آگاهی از پروژه‌هایی که می‌توانید برای آن‌ها اقدام کنید، باید به وبسایت سازمان IDRC مراجعه کنید.

امتیاز بدهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *