جستجو

اخذ پذیرش تحصیلی تضمینی با رایان اپلای

آیا آرزوی تحصیل در بهترین دانشگاه‌های دنیا را دارید؟

با رایان اپلای، رویای شما به حقیقت می‌پیوندد! تیم مجرب ما با سال‌ها تجربه و دانش تخصصی در زمینه مهاجرت تحصیلی، در کنار شما خواهد بود تا پذیرش تحصیلی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با خیالی آسوده، نهایی کنید.

نقشه راه اخذ پذیرش تحصیلی

۱

رزرو مشاوره تحصیلی

۲

عقد قرارداد اپلای

۳

دریافت پذیرش با رایان ویزا

۴

خرید بلیط و شروع تحصیل

همه جای دنیا با رایان ویزا

رایان ویزا با سال‌ها تجربه و مدارک معتبر بین‌المللی، در کنار شماست تا پذیرش تحصیلی شما را از معتبرترین دانشگاه‌های سراسر جهان، از آمریکا و کانادا تا قلب اروپا، تضمین کند.

ما با اتکا به تخصص و تجربه خود، هیچ محدودیتی برای شما متصور نیستیم. شما آزادانه می‌توانید دانشگاه و کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و ما تمام مراحل اخذ پذیرش را برایتان به نحو احسن انجام خواهیم داد.

در هر مقطعی می‌شود مهاجرت کرد

مهاجرت تحصیلی سفری پرفراز و نشیب اما پربار است که می‌تواند آینده شما را دگرگون کند. در این مسیر، انتخاب مسیر تحصیلی مناسب و اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر نقشی کلیدی در موفقیت شما ایفا می‌کنند.

رایان ویزا با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت تحصیلی، در کنار شماست تا در هر مقطع تحصیلی، از دبستان تا دکتری، به شما در انتخاب مسیر تحصیلی ایده‌آل و اخذ پذیرش از دانشگاه‌های برتر دنیا یاری رساند.

★ مدارس

★ کارشناسی

★ کارشناسی ارشد

★ دکترا

سفری بی‌دغدغه به سوی دانش و آینده‌ای روشن

تصور مهاجرت و شروع زندگی در سرزمینی ناآشنا، آن هم دور از عزیزان و با هزاران چالش و دشواری، به تنهایی می‌تواند طاقت‌فرسا و اضطراب‌آور باشد. حال اگر به این دغدغه‌ها، پیچیدگی‌ها و استرس‌های مربوط به پذیرش تحصیلی و روند انجام آن نیز افزوده شود، بار سنگین‌تری بر دوش متقاضیان مهاجرت تحصیلی گذاشته خواهد شد.

ما در رایان ویزا، با درک عمیق این چالش‌ها، در کنار شما خواهیم بود تا این مسیر پرفراز و نشیب را برایتان هموارتر و آسان‌تر نماییم. از یافتن استاد راهنما تا گذراندن مراحل سفارت، در هر قدم یار و همراهتان خواهیم بود تا با خیالی آسوده، گام در راه علم و دانش بگذارید و آینده‌ای روشن برای خود رقم بزنید.

مراحل دریافت پذیرش تحصیلی

۱

ارزیابی شرایط متقاضی

طی جلسات مشاوره با کارشناسان رایان ویزا، شرایط متقاضی برای انتخاب بهترین گزینه‌ها بررسی می‌شود.

۲

اختصاص کارشناس برای متقاضی

اختصاص یافتن یک سوپروایزر مجرب و پنل کاربری اختصاصی برای متقاضی به‌منظور پیگیری پرونده.

۳

دریافت مدارک لازم

در این بخش مدارک لازم برای قسمت‌های مختلف پرونده، مانند نگارش مدارک اپلای و دیگر موضوعات دریافت می‌شود. با استفاده از این اسناد، نگارش مدارک موردنیاز صورت می‌گیرد.

۴

نگارش مدارک اپلای

مدارکی نظیر رزومه، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه بر مبنای نکات کلیدی و ضروری در اپلای و با توجه بر سوابق تحصیلی و کاری شما توسط تیم نگارش رایان ویزا آماده می‌شود.

۵

جستجوی اساتید

جستجو یا سرچ اساتید برای یافتن استادهایی که منابع لازم برای پذیرش و گرفتن فاند در این مرحله صورت می‌گیرد تا با یافتن استاد و مکاتبات لازم، روند اخذ پذیرش تحصیلی آغاز شود.

۶

مکاتبه با اساتید

پس از یافتن استاد موردنظر مطابق با درخواست‌ها و شرایط متقاضی، مکاتبات مرسوم با استاد در جهت پیگیری فرایند جذب دانشجو، به طور کامل توسط کارشناسان رایان ویزا صورت می‌پذیرد.

۷

آماده کردن متقاضی برای مصاحبه

ارائه آموزش‌ های لازم برای آماده‌سازی متقاضی جهت انجام مصاحبه با استادید، پس از یافتن استاد موردنظر انجام می‌شود.

۸

دریافت پذیرش تحصیلی

با مکاتبات انجام شده با استاد، مصاحبه‌های تصویری و دیگر مراحل، مرحله پذیرش و ثبت‌نام در دانشگاه و مراحل مربوط به آن مانند اپلیکیشن فی و ... در این بخش انجام خواهد شد.

نمونه پذیرش‌های رایان ویزا

دانشگاه دلخواه خود را در میان برترین‌های جهان انتخاب کنید، ما شما را به آنجا می‌رسانیم!

رایان ویزا با افتخار به سابقه درخشان خود در اخذ پذیرش از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا، آماده است تا یاری‌گر شما در ترسیم مسیر تحصیلی ایده‌آلتان باشد.

ما با ارائه بهترین خدمات و تجربه‌ای بی‌نظیر، به شما کمک می‌کنیم تا به رویای خود دست پیدا کنید و در دانشگاهی که همیشه آرزویش را داشتید، مشغول به تحصیل شوید.